Letnie Granie w Above Business Spot

Data wydarzenia:
14/7/2024
-
July 7, 2024

14 lipca o godz. 20:00 zapraszamy na kolejny koncert w ramach "Letniego grania" Nie Teatru - Komeda – „Romanse”. To opowieść o dźwiękach i emocjach związanych z muzyką filmową Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego. Joanna i Mateusz, zakochani w tych wyjątkowych kompozycjach, postanowili podjąć wyzwanie interpretacji ich autentycznego charakteru przy minimalnej aranżacji, skupiając się jedynie na fortepianie i głosie, co dodaje intymności i głębi każdemu utworowi.

Komeda – „Romanse” to debiutancki projekt dwójki młodych artystów jazzowych zakochanych w muzyce filmowej: wokalistki Joanny Wojtkiewicz, i pianisty Mateusza Kaszuby. Pomysł na projekt zrodził się z chęci zinterpretowania kompozycji Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego w sposób autentyczny i prosty. Starając się zachować intymny charakter utworów, jedynie fortepian i głos przekazują treść liryczną, jak i kompozycyjną. Płyta zadebiutuje pierwszego marca 2024 roku na wszystkich platformach streamingowych jak i w formie płyt winylowych. Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć muzykę z wielu legendarnych filmów takich jak „Niewinni Czarodzieje”, „Dwaj Ludzie z Szafą” czy „Do widzenia, Do jutra”.

Zarezerwuj bilet już dziś i dołącz do Letniego Grania w Above Business Spot!

Bilety

Tego dnia lokal dla wszystkich naszych gości będzie czynny od godziny 18:00 do 20:00 oraz po koncercie od godziny 21:30 do 24:00.

Do zobaczenia!

INNE WYDARZENIA

Szachy, cygara i wyjątkowe rabaty: świętuj Spopieloną Środę w niepowtarzalnym stylu w Above Business Spot!

Miłośnicy mocnych wrażeń, koneserzy szlachetnych smaków i pasjonaci strategicznej rozgrywki - to zaproszenie skierowane jest właśnie do Was!

Już 17 i 24 lipca zapraszamy do Above Business Spot na wyjątkową Spopieloną Środę, gdzie aromat cygar i intelektualna rywalizacja splotą się w niezapomniane doznania. Z tej okazji mamy dla Was specjalną promocję: 20% rabatu na całą markę cygar DH Boutique.

20 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szachów, więc to idealny pretekst, aby zaciąć się w strategiczną rozgrywkę przy aromatycznym cygarze w dłoni. Dla tych, którzy cenią sobie połączenie intelektualnej rozrywki z relaksem, przygotowaliśmy stolik szachowy.

Więcej >

Odkryj świat cygar AJ Fernandez z 20% rabatem

31 lipca oraz 7 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników cygar na niezapomnianą Spopieloną Środę w Above Business Spot! Tego dnia będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by zanurzyć się w świecie smaków i aromatów jednej z najbardziej prestiżowych marek cygar na świecie. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę: wszystkie cygara AJ Fernandez będą dostępne z 20% rabatem!

Więcej >
Wszystkie wydarzenia