Spopielona środa z C.L.E.

Data wydarzenia:
9/8/2023

"Spopielona środa" to czas smakowania cygar w miejscu ponad codziennością - w ABOVE. Przez dwie kolejne środy z cyklu a dokładnie  9 sierpnia, cygara marki C.L.E będziemy oferować ze zniżką w wysokości 20%!

Rodzinna fabryka El Aladino i farma C.L.E. znajdująca się w dolinie Jamastran, w Hondurasie, słynie zarówno z produkcji wysokogatunkowych cygar, jak i przestrzegania surowych norm ekologicznych - otrzymała prestiżowy certyfikat Bayer Crop Science. Rodzinnym mottem właścicieli jest hasło: zdrowie, miłość i pieniądze.

Te wyjątkowe i nietuzinkowe cygara znajdą państwo w ofercie Above ze zniżką 20% z okazji "Spopielonej Środy" 9 sierpnia.

"Spopielona środa" w ABOVE to nie tylko okazja do smakowania cygar i degustacji wyjątkowych alkoholi, ale również możliwość zanurzenia się w unikalnej atmosferze tego miejsca. Niebanalne wnętrze i dbałość o każdy detal sprawiają, że doświadczenie smakowania cygar nabiera wyjątkowego charakteru.

Do zobaczenia o 16.00!

INNE WYDARZENIA

SPOPIELONA ŚRODA z Arturo Fuente

Spopielona Środa to już tradycja w Above, z tej okazji 4 i 11 października cygara marki Arturo Fuente polecamy w specjalnej cenie -20%. Arturo Fuente to marka doskonale znana wszystkim miłośnikom cygar wysokiej jakości. Należy do ścisłego grona najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych producentów – zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Prężnie się rozwija, udowadniając, że z powodzeniem można łączyć tradycję oraz nowoczesny model prowadzenia biznesu.

Więcej >

SPOPIELONA ŚRODA z Rocky Patel

"Spopielona środa" z jedną z najbardziej renomowanych marek cygar klasy premium - Rocky Patel. 8 i 15 listopada będziemy oferować tę markę w cenie specjalnej - 20% od ceny regularnej. "Spopielona środa" to czas smakowania cygar w miejscu ponad codziennością - w ABOVE.

Więcej >
Wszystkie wydarzenia