SPOPIELONA ŚRODA W ABOVE z gośćmi specjalnymi

Data wydarzenia:
29/3/2023

29 marca w Spopieloną środę zaprosimy Was na premierę komentowaną cygar LA GALERA CIGARS. Sparujemy je z wyśmienitym LEPANTO, BRANDY DE JEREZ SOLERA GRAN RESERVA. Przewodnikami po nowych smakach będą Wojciech Jaroszewicz / Cigar Koneser oraz Jarosław Juchnik z Domu Wina. Zaszczycą nas także obecnością goście specjalni.

W każdą środę Above Business Spot otwiera się dla miłośników cygar już o 16:00. W tej nietypowej przestrzeni możecie się swobodnie zrelaksować, a raz na jakiś czas spotykamy się w szerszym gronie, by skorzystać z wiedzy i doświadczeń osób związanych zawodowo z branżą cygarową.

Kolejna "Spopielona środa" to kolejne emocje ze świata cygar i najlepszych trunków. 29 marca zapraszamy na degustację komentowaną cygar La Galera. Będzie to polska premiera tej znakomitej marki z Dominikany, po której przewodnikiem będzie nasz przyjaciel Wojciech Jaroszewicz / Cigar Koneser.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie również sam mistrz Jose "Jochy" Arnaldo Blanco oraz jego syn i następca - Jose Manuel Blanco - będący piątym pokoleniem twórców znakomitych cygar z Dominikany.

Cygara sparujemy z wyśmienitymi alkoholami LEPANTO, BRANDY DE JEREZ SOLERA GRAN RESERVA, które zaprezentuje Jarosław Juchnik reprezentujący importera - firmę Dom Wina.

Cena biletu: 150 zł - w cenie biletu cygara (szczegóły poniżej) oraz brandy/  KUP BILET

W ramach biletu uczestnicy wydarzenia otrzymają do degustacji dwa cygara:

1. Do wyboru: La Galera Half Corona Habano lub Connecticut

2. Dodatkowo jedno z:
- La Galera Anemoi Notus - Toro
- La Galera 1936 Box Pressed El Lector - Toro
- La Galera Habano Chaveta - Robusto
- La Galera Connecticut Cortador - Torpedo

W trakcie wydarzenia premierowe cygara La Galera będzie można nabyć w promocyjnych cenach.

INNE WYDARZENIA

SPOPIELONA ŚRODA W ABOVE z gościem specjalnym - Polska premiera AGANORSA LEAF

Trzymaliśmy kciuki i liczyliśmy dni do tego momentu - najbardziej wyczekiwana premiera tego roku w świecie cygar wreszcie stała się rzeczywistością!


Już 29 listopada zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, w którym zaprezentujemy Państwu markę AGANORSA Leaf. To polska premiera tej znakomitej marki z Nikaragui, której przewodnikiem będzie nasz przyjaciel Wojciech Jaroszewicz /Cigar Koneser.

Więcej >

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOPIELANIE

Z dumą przedstawiamy markę C.L.E. – mistrzostwo w świecie cygar!

To idealny moment, by oderwać się od świątecznych obowiązków i zanurzyć w relaksującej atmosferze z ulubionym cygarem. Przyjdź i ciesz się chwilą wyjątkowej przyjemności!

Więcej >

Chcesz wynająć przestrzeń bądź zorganizować u nas swoją imprezę?

Skontaktuj się z naszym Event Managerem!

Więcej >
Wszystkie wydarzenia