SPOPIELONA ŚRODA W ABOVE z gościem specjalnym - Polska premiera AGANORSA LEAF

Data wydarzenia:
29/11/2023

Trzymaliśmy kciuki i liczyliśmy dni do tego momentu - najbardziej wyczekiwana premiera tego roku w świecie cygar wreszcie stała się rzeczywistością!


Już 29 listopada zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, w którym zaprezentujemy Państwu markę AGANORSA Leaf. To polska premiera tej znakomitej marki z Nikaragui, której przewodnikiem będzie nasz przyjaciel Wojciech Jaroszewicz /Cigar Koneser.

Premierowa linia cygar AGANORSA Leaf to kwintesencja perfekcji rzemieślniczej. Kombinacja smaków, od intensywnych po subtelne, od przyjemnych nut korzennych po delikatne akcenty owocowe - to wszystko sprawia, że każde palenie staje się niezwykłą podróżą smakową.


To nie tylko cygara. To ukłon w stronę tradycji i dziedzictwa, połączony z odwagą i innowacją. AGANORSA Leaf zaskakuje nie tylko jakością, ale także różnorodnością swojej kolekcji, w której każdy znajdzie coś dla siebie.


Nie ma wątpliwości, że premiera AGANORSA Leaf to wydarzenie, na które wszyscy fani cygar czekali z niecierpliwością!


Całość wydarzenia dopełni wyjątkowa degustacja whisky Highland Park w aż pięciu zaskakujących odsłonach smakowych, poprowadzona przez gościa specjalnego -  eksperta w świecie whisky, Adriana Chwałę / Presite Brands Ambassador w United Beverages. Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję odkryć bogactwo zaskakujących aromatów, otwierając drzwi do świata jej wyjątkowego smaku i tajemniczego charakteru.W ramach biletu uczestnicy wydarzenia otrzymają dwa cygara:


Pierwsze do wyboru:

Aganorsa Leaf La Validacion Connecticut Gran Robusto

Aganorsa Leaf La Validacion Corojo Gran Robusto


Drugie do wyboru:

Aganorsa Leaf Aniversario Maduro Gran Robusto

Aganorsa Leaf Aniversario Corojo Gran Robusto

Aganorsa Leaf Signature Selection Robusto

Aganorsa Leaf Casa Fernandez Reserva Corojo Robusto

Wszystko w towarzystwie wyjątkowej degustacji aż pięciu rodzajów whisky Highland Park.Link do biletów:


Data: 29 listopada

Godzina: 18:00

Miejsce: Above Business Spot


INNE WYDARZENIA

W ABOVE Dzień Kobiet celebrujemy przez cały weekend!

Z okazji Dnia Kobiet, chcemy uczcić wszystkie niesamowite kobiety w naszym lokalu!

W dniach 8-10 marca, zapraszamy Was na specjalny weekend poświęcony kobietom! Przygotowaliśmy niezapomniane doznania dla Waszych podniebień - wyselekcjonowane wina w kobiecym wydaniu będą czekały na Wasze odkrycie. Dodatkowo, specjalne rabaty na nasze mocniejsze alkohole pozwolą Wam w pełni cieszyć się chwilą.

Więcej >
Wszystkie wydarzenia