Spopielona Środa z cygarami marki Oliva

Data wydarzenia:
26/6/2024
-
July 10, 2024

26 czerwca oraz 3 i 10 lipca Above Business Spot stanie się miejscem, gdzie elegancja spotka się z niepowtarzalnym aromatem cygar Oliva. Te prestiżowe cygara, znane z doskonałego rzemiosła i głębokiego, bogatego smaku, zachwycą nawet najbardziej wymagających koneserów.

Tylko w tych dniach, wszystkie cygara marki Oliva będą dostępne z rabatem -20%! To niepowtarzalna szansa, aby zanurzyć się w luksusie i delektować się najlepszymi cygarami w wyjątkowej cenie.

Czeka na Was nie tylko wspaniała atmosfera, ale również możliwość nawiązania nowych znajomości w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

Do zobaczenia w Above Business Spot na Spopielonej Środzie z cygarami Oliva! Niech ten wieczór stanie się wyjątkowym doświadczeniem, które zapamiętacie na długo.

Zapraszamy jak zwykle od 16:00!

INNE WYDARZENIA

Szachy, cygara i wyjątkowe rabaty: świętuj Spopieloną Środę w niepowtarzalnym stylu w Above Business Spot!

Miłośnicy mocnych wrażeń, koneserzy szlachetnych smaków i pasjonaci strategicznej rozgrywki - to zaproszenie skierowane jest właśnie do Was!

Już 17 i 24 lipca zapraszamy do Above Business Spot na wyjątkową Spopieloną Środę, gdzie aromat cygar i intelektualna rywalizacja splotą się w niezapomniane doznania. Z tej okazji mamy dla Was specjalną promocję: 20% rabatu na całą markę cygar DH Boutique.

20 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szachów, więc to idealny pretekst, aby zaciąć się w strategiczną rozgrywkę przy aromatycznym cygarze w dłoni. Dla tych, którzy cenią sobie połączenie intelektualnej rozrywki z relaksem, przygotowaliśmy stolik szachowy.

Więcej >

Odkryj świat cygar AJ Fernandez z 20% rabatem

31 lipca oraz 7 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników cygar na niezapomnianą Spopieloną Środę w Above Business Spot! Tego dnia będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by zanurzyć się w świecie smaków i aromatów jednej z najbardziej prestiżowych marek cygar na świecie. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę: wszystkie cygara AJ Fernandez będą dostępne z 20% rabatem!

Więcej >
Wszystkie wydarzenia