ABOVE THE STAGE - nowy cykl spotkań | MONIKA DRYL

Data wydarzenia:
19/3/2023

Leniwa niedziela w oryginalnym barze z ciekawymi smakami...to za mało! Dlatego po koncercie w Nie Teatrze zapraszamy na spotkanie z Moniką Dryl - wokalistką, aktorką, białostoczanką z urodzenia.

Wina, whisky, rumy, giny - każdy z alkoholi, który znajdziecie na naszej półce jest doskonałej jakości, z bogatym aromatem i na okazje, jakie Was do Above sprowadzą. A jeśli jesteście miłośnikami cygar, to musicie zasiąść w naszym Cigar Roomie. W tym dniu w Nie Teatrze zaśpiewa pochodząca z Białegostoku charyzmatyczna wokalistka i aktorka - Monika Dryl. Zostanie specjalnie dla nas, by po swoim koncercie porozmawiać z widzami! Wine&Whisky Bar otwieramy o 18:00, Monika dołączy do nas ok. 19:30.

To ostatni dzień, gdy w promocyjnej cenie możecie skosztować irlandzkiej whisky - Molly Malone Small Batch.

INNE WYDARZENIA

SPOPIELONA ŚRODA z Arturo Fuente

Spopielona Środa to już tradycja w Above, z tej okazji 4 i 11 października cygara marki Arturo Fuente polecamy w specjalnej cenie -20%. Arturo Fuente to marka doskonale znana wszystkim miłośnikom cygar wysokiej jakości. Należy do ścisłego grona najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych producentów – zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Prężnie się rozwija, udowadniając, że z powodzeniem można łączyć tradycję oraz nowoczesny model prowadzenia biznesu.

Więcej >

SPOPIELONA ŚRODA z Rocky Patel

"Spopielona środa" z jedną z najbardziej renomowanych marek cygar klasy premium - Rocky Patel. 8 i 15 listopada będziemy oferować tę markę w cenie specjalnej - 20% od ceny regularnej. "Spopielona środa" to czas smakowania cygar w miejscu ponad codziennością - w ABOVE.

Więcej >
Wszystkie wydarzenia