ABOVE THE STAGE - nowy cykl spotkań | MONIKA DRYL

Data wydarzenia:
19/3/2023

Leniwa niedziela w oryginalnym barze z ciekawymi smakami...to za mało! Dlatego po koncercie w Nie Teatrze zapraszamy na spotkanie z Moniką Dryl - wokalistką, aktorką, białostoczanką z urodzenia.

Wina, whisky, rumy, giny - każdy z alkoholi, który znajdziecie na naszej półce jest doskonałej jakości, z bogatym aromatem i na okazje, jakie Was do Above sprowadzą. A jeśli jesteście miłośnikami cygar, to musicie zasiąść w naszym Cigar Roomie. W tym dniu w Nie Teatrze zaśpiewa pochodząca z Białegostoku charyzmatyczna wokalistka i aktorka - Monika Dryl. Zostanie specjalnie dla nas, by po swoim koncercie porozmawiać z widzami! Wine&Whisky Bar otwieramy o 18:00, Monika dołączy do nas ok. 19:30.

To ostatni dzień, gdy w promocyjnej cenie możecie skosztować irlandzkiej whisky - Molly Malone Small Batch.

INNE WYDARZENIA

SPOPIELONA ŚRODA W ABOVE z gośćmi specjalnymi

29 marca w Spopieloną środę zaprosimy Was na premierę komentowaną cygar LA GALERA CIGARS. Sparujemy je z wyśmienitym LEPANTO, BRANDY DE JEREZ SOLERA GRAN RESERVA. Przewodnikami po nowych smakach będą Wojciech Jaroszewicz / Cigar Koneser oraz Jarosław Juchnik z Domu Wina. Zaszczycą nas także obecnością goście specjalni.

Więcej >
Wszystkie wydarzenia